iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Bleona u zhvesh sërish dhe këtë herë i pamë jo vetëm gjoksin por…

Bleona u zhvesh sërish dhe këtë herë i pamë jo vetëm gjoksin por…

Pasi bëri që të gjithë të flasin për të në festën e “Vanity Fair” ku u shfaq me një veshje shumë transparente që i tregonte shumë lëkurë, Bleona nuk ndalet.

Ajo sërish ka ndezur Instagramin me pozat e saj provokuese, teksa është shfaqur “topless” dhe me një pelerinë të zezë transparente. Mbathjet e tejdukshme nuk lënë vend për imagjinatë.

Kjo veshje nuk është bërë thjesht sa për foto, por për këngën e saj më të të titulluar “Wicked Love” të cilën mund ta gjeni në iTunes.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.