iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Aurela Hoxha na prezanton me të ëmën dhe sapo na zbuloi sekretin e bukurisë së saj (FOTO)

Aurela Hoxha na prezanton me të ëmën dhe sapo na zbuloi sekretin e bukurisë së saj (FOTO)

Fashionista shqiptare Aurela Hoxha prej disa kohësh është vendosur në Barcelonë ku ka organizuar edhe sfilatën  e parë për prezantimin e linjës së rrobave të saj të banjës,“Aurela Hoxha Swim”. Ndërkohë që po punon për t’u bërë pjesë e tregut ndërkombëtar Aurela po e shfrytëzon këtë periudhë edhe për të pushuar në plazhet e mrekullueshme të Spanjës.

Vazhdimisht ajo poston në rrjetet sociale foto provokuese me rroba banjo, pas të cilave po çmenden fansat e saj të shumtë. Të gjithë janë kurioz të dinë se ku qëndron sekreti i bukurisë së saj, por këtë na e ka zbuluar vet Aurela sot.

Fashionista e njohur ka publikuar në Instagram një foto të së ëmës dhe duket se kanë një ngjashmëri shumë të madhe. Mami i saj sot feston ditëlindjen dhe Aurela e ka surprizuar me një urim të mbushur me fjalë zemre.

“Një qiri më shumë mbi tortën e ditëlindjes ty nuk të bën as një ndryshim e bukura mami im…Tre fëmijët e tu do t’i kesh gjithmonë pranë siç rrinë yjet afër hënës, sepse ti je hëna jonë, simboli i paqes, i mirësisë…Të dua! Gëzuar ditëlindjen mami”, shkruan Aurela krahas fotos ku shfaqet e ëma.

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti, etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: https://itunes.apple.com/gb/app/iconstyle/id1404396029?mt=8 
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electral.iconstyle

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.