iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Angela Martini ndryshon look, nuk do ta njihni me pamjen e re (FOTO)

Angela Martini ndryshon look, nuk do ta njihni me pamjen e re (FOTO)

Angela Martini është një ndër modelet shqiptare më të komentuara përsa i përket karrierës dhe jetës së saj personale. Prej disa kohësh ajo është tërhequr disi nga modelingu dhe gjithë vëmendjen e ka marrë marrëdhënia e saj me bashkëshortin rumun, Dragos Savulescu.

Angela është shumë aktive në rrjetet sociale dhe mban kontakt të vazhdueshëm me ndjekësit e saj të shumtë. Ditën e sotme bukuroshja shkodrane ka postuar një video në Instastory ku shfaqet me një look të ri.

Nga pamjet e publikuara në Instastory shihet se tashmë flokët e saj kanë një ngyrë më të errët, gjë që i thekson edhe më shumë tiparet e saj.

Ky ndryshim i modeles së njohur është pritur mjaft mirë nga fansat e saj të shumtë.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.