iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > Adrola Dushi heq dorë nga flokët natyrale dhe sapo na shoi kureshtjen si duket bjonde

Adrola Dushi heq dorë nga flokët natyrale dhe sapo na shoi kureshtjen si duket bjonde

Ndërsa konsiderohet si një nga shqiptaret më të bukura, Adrola Dushi nuk njihet për eksperimente me pamjen e saj. Ish-Missi shqiptar i ka qëndruar gjithnjë stoike pamjes natyrale, flokëve gështenjë dhe një grimi sa më natyral.

Por tashmë duket se kishte ardhur koha për ndryshime, shtuar faktit se jemi në prag të sezonit të verës.

Adrola vendosi që të hapte ngjyrën e flokëve, duke i shtuar nuancat e biondes, e cila theksohet më shumë në fund.

Ky trend flokësh i njohur si “balayage” është përhapur shumë në modë dy vitet e fundit dhe ndoshta ky vendim nga ana e Adrolës, sapo na e konfirmoi.

Burimi: Instagram

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.