iconstyle.al > Bukuri > Beauty and Celebrity > 6 muaj pasi u bë nënë, Irina Shayk pozon me të brendshme

6 muaj pasi u bë nënë, Irina Shayk pozon me të brendshme

Irina Shayk nuk i është dashur shumë kohë të rikthehet në formë pasi mirëpriti ardhjen në jetë të vajzës sa saj, Lea me të dashurin Bradley Cooper, vetëm 6 muaj më parë.

Modelja ruse dukej më e lumtur se kurrë me format e saj teksa ka pozuar për kompaninë e të brendshme italiane, “Intimissimi”.

Disa fotografi të reja të modeles janë publikuar ditën e martë, pasi marka të brendshmeve ka tashmë një libër të ri dhe një dyqan.

“Do të jem gjithmonë e dashuruar me librin e veshjeve “Everywear”, i cili publikohet sot në mbarë botën. Faleminderit Rown Papier dhe Intimissimi” për këtë projekt të bukur.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.