ICONstyle > Men
002

Ndoshta ju duket e pamundur që të kuptoni se çfarë realisht femrat duan nga ju! Ato janë tëkomplikuara dhe jo gjithmonë ajo që thonë është realisht edhe ajo që mendojnë. -Humorin dhe ironinë me masë; femrat pëlqejnë meshkujt që…

ed-shareen

Këngëtari Ed Sheeran është rikthyer fuqishëm në muzikë, por ai është shfaqur në një super formë fizike. Këngëtari i hitit “Thinking Out Loud” ka humbur rreth 20 kg për një periudhë të shkurtër dhe kjo falë një diete shumë…

3C0DD32300000578-4114006-image-a-7_1484239201174

The Weeknd dhe Selena Gomez janë çifti më i ri në industrinë e muzikës, të cilët e bënë publike romancën këtë javë. Por artisti i R&B, i cili u nda nga modelja Bella Hadid në muajin nëntor pas dy…

louis-vuitton-mens-pop-up-milan-1

Me festimin e Javës së Modës në Milano, Louis Vuitton hapi dyqanin e tij të parë “pop-up” për meshkujt. Të lokalizuar në qytetin italian, dyqani është i mbushur me koleksionet Pranverë/Verë 2017 të markës franceze. Në të nuk përfshihen…

022

Prija e duhanit dhe alkoolit janë vese që dëmtojnë shëndetin, por rezultati i këtij studimi tregon se të paktën shërbejnë për diçka: ju bëjnë më tërheqës për femrat në marrëdhënie afatshkurtra! Studimi i quajtur “The Young Male Cigarette and…

capture

Kapelat dimërore për meshkujt, nuk janë vetëm një aksesor, por një domosdoshmëri për të përballuar të ftohtin e muajve të dimrit. Ekspertët thonë se, pjesa më e madhe e ngrohtësisë trupore humbet pikërisht nëpërmjet kokës. Por kjo nuk do…

man-driving-a-car

Me rritjen e çmimeve të karburanteve, kemi nisur të radhojmë edhe përdorimin e automjeteve. Gjithmonë pyesni veten nëse do t’ju duhet të shkoni me makinë sot apo më mirë të zgjidhni transportin publik. Por ju mund të kurseni në…