29 Nentor 2022

Juvenilja Bar-Restorant-Piceri u hap ne vitin 1996 tek Parku Rinia.

Shume shpejt ajo tregoi se ishte e vetme ,lider ne fushen e gastronomise dhe e para ne pergatitjen edhe te picave me furre druri.

Stafi i kualifikuar, kembengulja e drejtuesve dhe deshira e klienteve te saj per te pasur te pranishme larmishmerine e menuse ne tryezat familjare, ne zyra e ne te gjitha ambjentet beri qe brenda vitit te pare Juvenilja te kishte edhe sherbimin Delivery(taxi).

Ne vitin 1999 hapet edhe dega tjeter ne rrugen “Sami Frasheri “ e cila ploteson me se miri nevojat e tregut per ta pasur Juveniljen sa me prane.


 

Kontakt:

  • Adresa 1: Rruga Sami Frashëri 1001 Tirana, Albania
  • Nr. Telefoni: 04 227 2222
  • Adresa 2: Rruga Skerdilajd Llagami  1001 Tirana, Albania
  • Nr. Telefoni: 04 226 6666
  • Web: http://www.juvenilja.com/


Rrjetet Sociale:

[iconstyle_snapshop_pages]