6 Dhjetor 2022

Në vitin 1959, në papafingon e shtëpisë se tij në La Gacilly, në Francë, z.Yves Rocher krijoi Kozmetikën Bimore, një koncept inovativ i bukurisë që merr përbërësit e tij nga natyra dhe i ndërthur ato me më të mirën e shkencës

Ashtu si 60 vite më parë, edhe sot janë ruajtur vlerat dhe bindjet e tij : Në shërbim të bukurisë femërore pa e dëmtuar planetin. Gama e plotë, nga makijazhi i përditshëm, parfumet e freskëta, aroma të rafinuara, e deri te produkte inovative, i përgjigjen kërkesave të çdo gruaje.

Marka e njohur Franceze ka 24 vjet në tregun Shqiptar dhe aktualisht numëron 6 dyqane, 4 në Tiranë, 1 në Durrës dhe 1 në Shkodër.


Kontakt:

 • Nr. Telefoni: 0697083133
 • Web: https://yvesrocher.al/
 • Email: [email protected]
 • Adresat e dyqaneve:
  Tirane:
  1.Qendra tregtare Toptan, kati 0. Tel: 0697077690
  2.Qendra tregtare TEG, përballë Inter Spar-it. Tel: 06976183
  3.Tek Libri Universitar, rr” Abdyl Frashëri”,pranë Vesa Center. Tel:0697083133
  4.Tek shallvaret, bulevardi “Gjergj Fishta”. Tel:0697066182
  Durrës:
  Bulevardi kryesor, përballë Telecom. Tel: 0697050841
  Shkodër:
  Tek pedonalja, përballë muzeut Marubi. Tel: 0697062884
  Rrjetet Sociale:

[iconstyle_snapshop_pages]