Elio Fiorucci, një frymëzim mode…

Elio Fiorucci, një frymëzim mode…

Nuk ka nevojё të flitet shumё pёr suksesin e tij apo sesi Elio Fiorucci solli ndryshimin nё modё. Atij gjithmonё i pёlqen tё shkojё kundёr rrymёs. Ana romantike e Fiorucci-t ёshtё aftёsia e tij pёr ta parё botёn...

Fustanet e gjata, moda e 2016-tës

Fustanet e gjata, moda e 2016-tës

Fustanet me gjatësi deri në fund të këmbëve, kanë parakaluar në pasarelat e Parisit gjatë javës së modës, në këto ditë të nxehta vere. Stilistët tashmë i kanë mbyllur krijimet e tyrë për sezonin vjeshtë/dimër 2015-2016. Në javën...

Surpriza është Africa Fashion Week

Surpriza është Africa Fashion Week

Edicioni i dytë i "Africa Fashion Week Nigeria 2015" u vendos në Lagos të Nigerisë. Kjo platformë solli në jetë dizajnera të panjohur, me shpresën se do të rrisin konkurencën në industrinë e modës në Nigeri. Ajo që...

Olivia Wilde, pa të brendëshme.

Olivia Wilde, pa të brendëshme.

Aktorja, producentja dhe modelja Olivia Wilde, është duke xhiruar një film të ri. Në këto ditë të nxehta, aktorja 31-vjeçare, nënë e një fëmije, ka “ngritur” temperaturat tek sa shfaqet e veshur me një fustan të kuq tepër...

Body Chain, aksesori me IN

Body Chain, aksesori me IN

Aksesorët janë individuale,  por janë ato që plotësojnë veshjen dhe pamjen. Body chain u kthye menjëherë në trend pasi u përdorën nga Rihanna, Beyonce, Jennifer Aniston apo Lady Gaga, etj. Është një aksesorë shumë i bukur dhe ne ju...

Faqe 290 nga 291 1 289 290 291


Newsletter

The more emails

Most Recent