Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 13 qershor 2016

Dashi Sot do jetë një ditë shumë e mirë për ju, pasi më në fund, pas shumë kohësh, jeni ngritur me energji pozitive dhe me optimizëm. Edhe pse keni dëshirë ta kaloni ditën me miqtë tuaj, do e...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 12 qershor 2016

Dashi Në përgjithësi dita e sotme do të jetë e mirë për ju të dashuruarit pasi do të dominojë edhe sot pozitiviteti i Marsit e Afërditës në shenjë. Priten zhvillime interesante. Beqarët do jenë të përkëdhelur nga yjet...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 11 qershor 2016

Dashi Në qoftë se keni një pagesë për të shlyer, do ju shpërblehet nëse tregoni kujdes. Një kënd i ngatërruar mes Mërkurit dhe Marsit, i cili ka ndodhur dje, mund t’ju shkaktojë një vonesë të bezdisshme. Demi Në...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 10 qershor 2016

Dashi Zakonisht jeni shumë të shoqërueshëm dhe ju pëlqen të jeni të rrethuar me njerëz, por sot dëshironi të qëndroni vetëm. Ndjeheni pa energji dhe pak pa qejf. Ndoshta ju ndihmon një shëtitje në park ose ndonjë aktivitet...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 9 qershor 2016

Dashi Do kishit më shumë dëshirë të qëndronit në shtëpi sot, sesa të përballeni me realitetin. Megjithatë, brenda vetes e dini që duhet të merrni përgjegjësitë tuaja dhe të gjeni një zgjidhje për problemet që ju shqetësojnë. Nëse...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 8 qershor 2016

  Dashi Kohët e fundit keni patur stabilitet në aspektin e karrierës dhe atë financiar. Kjo vjen si pasojë e punës tuaj të palodhur dhe meritoni disa ditë pushimi. E ardhmja duket se do jetë e ndritur, kështu...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi mujor: Qershor 2016

Dashi Situata juaj do të përmirësohet ndjeshëm dhe ju do të ndiheni sërish protagonist në këtë periudhë. Kjo si shkas i propozimeve që ju janë bërë, apo i provimeve që do të mund t’i merrni. Këto mundësi nuk...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 7 qershor 2016

Dashi Sot do kaloni shumë kohë nën shoqërinë e personave të tjerë, duke marrë pjesë në aktivitete sociale të ndryshme. Kjo gjë, mund t’ju ndihmojë në jetën profesionale dhe mund t’ju shfaqen mundësi të mira në lidhje me...

Horoskopi ditor: 29 dhjetor 2015

Horoskopi ditor: 6 qershor 2016

Dashi Është koha të vini trupin në lëvizje, duke u marrë me aktivitete sportive. Shfrytëzoni disa orë nga koha juaj e lirë, për të shkuar në palestër ose për të bërë një shëtitje me miqtë tuaj. Ka shumë...

Faqe 379 nga 401 1 378 379 380 401


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit