FOTO/ Dua Lipa uron shqip Pavarësinë!

FOTO/ Dua Lipa uron shqip Pavarësinë!

Sot Shqipëria feston 111-vjetorin e Pavarësisë. 28-nëntori është një ditë e madhe për të gjithë dhe na është bërë zemra mal nga festimet e gjithë shqiptarëve anë e mbanë botës kudo që ndodhen. Secili e ka uruar këtë...

Faqe 1 nga 4233 1 2 4 233


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit