Horoskopi ditor: 24 shtator 2023

Horoskopi ditor: 21 Shkurt 2024

Dashi Lagjja juaj po ndryshon, Dashi, dhe ndryshimi është gjithçka për mirë. Fqinjë të rinj të mrekullueshëm mund të kenë ardhur, ose ndoshta sapo është hapur një dyqan i vogël ushqimesh gustatorësh. E gjithë kjo shton ndjenjën e...

Graciano Tagani largohet nga ‘BBV3’

Graciano Tagani largohet nga ‘BBV3’

Balerini Graciano Tagani ka lënë shtëpinë e ‘Big Brother Vip3’ mbrëmjen e sotme. Në një nominim tepër të fortë, ai ishte më i votuari në televotim, duke lënë kështu garën në mes. Ai nuk përshëndeti asnjë prej banorëve,...

Romeo-Meritonit: Ti nuk je normal!

Romeo-Meritonit: Ti nuk je normal!

Pas prishjes së sfidës nga Meritoni, debate të ashpra janë ndezur brenda ambienteve të shtëpisë. Kjo situatë ka shkaktuar dhe një ‘përçarje’ mes miqësisë së Meritonit dhe Romeos, të cilët kanë debatuar gjatë këtyre ditëve por dhe gjatë...

Faqe 1 nga 7085 1 2 7 085


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit