iconstyle.al > Horoskopi > Horoskopi Javor

Dashi Venusi do të jetë në pozicion të favorshëm për të lindurit e shenjës së Dashit deri ditën e shtunë. Më pas gjendja do të ndërlikohet, prandaj është e këshillueshme që t’i zgjidhni problemet me partnerin përpara kësaj dite,…

Dashi Falë pozicionimit të favorshëm të planetit Mërkur, kjo parashikohet të jetë një javë përgjithësisht e mbarë për të lindurit në shenjën e Dashit. Falë pranisë së Venusit në shenjë situata në aspektin sentimental parashikohet të jetë e mirë….

Dashi Kokën në qiell, këmbët në tokë. Kjo është receta juaj për sukses këtë javë. Diçka në jetën tuaj dëshiron të zhvendoset në një mënyrë epike. Ndoshta është një ndryshim në nivelin shpirtëror, ndoshta është një lëvizje e madhe…

Dashi Ju njeri njerëz impulsivë dhe kur e ndani mendjen për diçka është e vështirë t’ju ndalësh. Gjatë kësaj jave, megjithatë, do të bëni mirë të dëgjoni instinktin tuaj, sepse mund të ndodheni përpara një të papriture, kjo falë…

Dashi Të lindurit e shenjës së Dashit do të jenë të përkëdhelurit e planetëve gjatë kësaj jave. Prandaj është momenti i përshtatshëm që të rrezikoni. Nuk keni qenë asnjëherë kaq të favorizuar si në aspektin profesional edhe në atë…

Dashi Mund të përplasesh me dikë me autoritet pasi Venusi shkon drejt Saturnit në fillim të javës. Ndoshta duhet të thuash se si ndihesh, por mund të frikësohesh. Megjithatë, një lidhje tjetër më pozitive mund t’ju japë guximin të flisni…