iconstyle.al > Men

Shumë meshkuj karakterizohen nga lëkurë e yndyrshme, e cila bëhet edhe shkak për të patur një fytyrë jo të pastër. Ajo bëhet burim aknesh dhe pamje jo fort të këndshme. Ja disa hapa që ju ndihmojnë të minimizoni yndyrën…

Kishte kohë që ai kishte folur për dëshirën e madhe për t’u bërë baba. Këngëtari i famshëm italian, Tiziano Ferro publikoi dje në “Instagram”, një foto ku mban në duar foshnjën e porsalindur. “Mrekullia absolute”, shkruan ai krahas fotos….

Fituesi i Big Brother Albania, Vesel Kurtishaj ka pësuar një lëndim në gju dhe shumë shpejt do t’i nënshtrohet një ndërhyrje. Saktësisht, ai ka pësuar këputje të ligamentit dhe dëmtim jo pak të vogël të meniskut, ndaj dhe do…