iconstyle.al > Modë > Icon Stil > 4 mënyra si ta kombinoni fundin e zi të ngushtë

4 mënyra si ta kombinoni fundin e zi të ngushtë

Të gjithave na ndodhet një fund i ngushtë (pencil skirt) në gardërobën tonë. Fundi i zi duket se kombinon me çdo gjë dhe është shumë komod, pavarësisht se mund të jeni një femër që pëlqeni më shumë pantallonat.

Por ky fund do t’ju mësojë se me veshjen e duhur ju mund të jeni shumë rehat. Ka disa mënyra dhe stile të ndryshme se si mund ta kombinoni nga një paraqitje “casual”, tek diçka më e veçantë.

1.Kanotiere “crop trop” + xhaketë xhinse + sandale

how-to-wear-a-pencil-skirt-150

2.T-shirt e bardhë + xhaketë xhinse + sandale

how-to-wear-a-pencil-skirt-154

3.Bluzë zhapone + xhaketë lëkurë + çizme deri te kyçi

how-to-wear-a-pencil-skirt-155

4.Këmishë xhinse + sandale

how-to-wear-a-pencil-skirt-151

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.