ICONstyle > Modë > Icon Stil > 3 mënyra të guximshme kombinimi në dimër

3 mënyra të guximshme kombinimi në dimër

Jini të guximshme për kombinimet këtë sezon. Ndërsa kombinoni disa veshje të sipërme për të përballuar të ftohtin, guxoni me dizajnët dhe ngjyrat.

Kombinoni një fustan të gjatë boho të përshtatshëm për motin e ftohtë me një pallto me pelush. Përfundojeni paraqitjen me një rrip në bel dhe çizme mbi gju.

Ose mund të kombinoni një fustan me pantallona të ngushta dhe një xhaketë lëkure.

Cila është paraqitja juaj e preferuar?

1.

01

02

2.

03

04

3.

05

06

Burimi: Bloglovin

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.