ICONstyle > Modë > Aksesore
WWWUKFeb21Hoops

Aksesori që shtohet në paraqitjet e thjeshta është ajo që tërheq më shumë vëmendjen. Por kush është një aksesor misterioz që ka marrë të gjithë vëmendjen e rrjeteve sociale? Vajzat moderne kudo janë tashmë të fiksuara me vathët rrumbullakë…

aHR0cHMlM0ElMkYlMkZzMy5hbWF6b25hd3MuY29tJTJGYmxvZ2xvdmluLXVzZXItaW1hZ2VzLXByb2QlMkZuYXRpdmUtcG9zdC1pbWctMS02OTIxLTU4YTM1MGQzNTQ0YmI=

Getat ose çorapet rrjetë janë një nga trendet që pamë gjatë Javës së Modës në Nju-Jork. Këto blogere na frymëzojmë se si mund ta sjellim këtë trend në paraqitjen tonë! Provojeni stilin e viteve ‘80 me getat rrjetë dhe…

aHR0cHMlM0ElMkYlMkZzMy5hbWF6b25hd3MuY29tJTJGYmxvZ2xvdmluLXVzZXItaW1hZ2VzLXByb2QlMkZuYXRpdmUtcG9zdC1pbWctMS02Njc5LTU4OTkwOTIyNWM3MTk=

Jini të guximshme dhe zgjidhni një palë çizme të kuqe që mund t’i vishni edhe gjatë pranverës. Kombinoni çizmet kamoshi të gajta me një pulovër oversized dhe pantallona xhinse të errëta për një paraqitje që mund ta zgjidhni nga paraditja…

the-trend-every-french-girl-hates-2128714.640x0c

Kur flitet për modën, francezet dinë se çfarë pëlqejnë. Trendet vijnë dhe ikin, por francezet janë një nga grupet e femrave më me stil, kur flitet për atë që mund të pranojnë në dollapin e tyre. Ajo që duhet…

main.original.640x0c (6)

Le të jemi të sinqertë! Nuk ka rëndësi se sa këpucë me takë me ngjyra të ndryshme të keni, janë ato të zezat që përfundojmë gjithmonë duke veshur. Natyrisht të kombinoni këpucë me ngjyra me paraqitjen tuaj kërkon pak…