ICONstyle > Horoskopi > Horoskopi Mujor

Dashi Projektet tuaja gjatë dy muajve të fundit kanë qenë të suksesshme, edhe pse ju dëshironi diçka më shumë. Mendojini mirë hapat që do të hidhni në të ardhmen, sepse nëse jeni duke punuar në një kompani private, do…

Dashi Edhe këtë muaj do të ndiheni mjaft energjik dhe do të provoni ndjesi të reja. Ashtu sikurse ka ndodhur çdo vit, edhe këtë radhë, Dielli do të vendoset në shenjën tuaj , më datë 20 mars. Disa prej…

Dashi Ky do të jetë një muaj i rëndësishëm. Besojini instiktit tuaj, sidomos nëse keni pranë njerëz që ju mbështesin. Java e parë e shkurtit do të ketë shumë vlerë për ju. Nëse keni kohë që punoni në një…

Dashi Lidhja mes Hënës dhe Uranit në 5 janar ju injekton energji të reja në qoftë se jeni duke vuajtur nga një periudhë e vështirë e rikthimit pas pushimeve. Hëna e Plotë e 12 janarit shkëlqen drejt e në…

Dashi Që prej muajit tetor po kërkoni të rigjeni qetësinë. Dhjetori do t’ju orientojë drejt një periudhe më premtuese. Nëse jeni diku i punësuar, keni nevojë të ndryshoni ambient. Gjithsesi merrni kohën që ju duhet dhe mos bëni hapa…

Dashi Tregohuni të guximshëm dhe të zgjidhni problemet që keni lënë pas dore që prej shtatorit. Rreth datës 4 mund të ndieni një lloj tensioni. Nëse ushtroni një profesion tuajin në mënyrë të pavarur, duhet të mjaftoheni me mundësitë…

Dashi Ndiheni disi të demoralizuar, sepse keni përshtypjen se po jepni më shumë nga ç’po merrni. Këtë ndjesi do ta keni edhe përgjatë javës së parë të tetorit. Përpiquni t’i shmangni luhatjet e humorit, apo tensionimet. Me gjithë ndryshimet…

Dashi Edhe këtë muaj planetët do të jenë në favorin tuaj, veçanërisht Marsi, i cili do t’ju mbështesë përgjatë gjithë muajit. Disa prej jush mund të kenë firmosur një kontratë të re prej pak javësh. Të tjerë, mund të…

Dashi Ndërkohë që Venusi do të jetë në favorin tuaj vetëm gjatë ditëve të para të muajit, Saturnin dhe Uranin do t’i keni në krah gjatë gjithë gushtit. Të lindurit nën shenjën e Dashit duhet të ndihen të kënaqur,…

Dashi Do të gjendeni në vështirësi ekonomike, sepse që prej muajit maj keni shpenzuar më shumë nga sa ua mban xhepi. Muaji korrik do t’ju bëjë të ndiheni të pasigurt për sa i përket punës. Disa ditë do të…

Dashi Situata juaj do të përmirësohet ndjeshëm dhe ju do të ndiheni sërish protagonist në këtë periudhë. Kjo si shkas i propozimeve që ju janë bërë, apo i provimeve që do të mund t’i merrni. Këto mundësi nuk do…

Dashi Muaj i mirë ka për të qenë ky për ata të kësaj shenje. Mundohuni vetëm ta shfrytëzoni sa më shumë që të mundeni. Ata që janë në një lidhje do komunikojnë më mirë me njëri-tjetrin dhe do kalojnë…