ICONstyle > Celebrity
gocat

Do t’ju pëlqente të dëgjonit një këngë nga Era IStrefi, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Rita Ora? Katër shqiptaret më të famshme në tregun ndërkombëtar të muzikës, po pushtojnë top-listat në shumë shtete. Një bashkëpunim i mundshëm mes tyre…

puthjet

Ka momente kur puthjet nëpër filma janë kaq të adhurueshme, saqë na bëjnë t’i kemi zili. Por këngëtarë dhe aktorë të njohur të Hollivudit, shpesh realizojnë sekuenca puthjesh qoftë edhe për hir të kamerës. Disa fotografi të sikletshme,të personave…

1487790065_Benedict Cumberbatch

Njerëzit e famshëm jo gjithmonë reagojnë pozitivisht, ndaj paparacëze apo gazetarëve që i gjurmojnë ngado. Kjo situatë ushtron presion mbi individët, që të mendojnë se gjithmonë duhet të duken perfekt. Personazhet e famshëm shpesh reagojnë ashpër, kur njerëzit i…